16.08.2019 r.

Wspaniały Dzień Działkowca
w R.O.D. „Zielony” Gdynia

Szanowni Działkowcy,

Dnia 10 sierpnia wpisze się w historii naszego Ogrodu jako wspaniale obchodzony Dzień Działkowca Anno Domini 2019. Przybyło około 150 osób. Zaczęliśmy od wspólnego odśpiewania Hymnu Działkowca. Potem było przemówienie Prezesa Ogrodu pana Leszka Kucharka podsumowujące pracę całego Zarządu w poprzedniej kadencji. Zostały rozdane dyplomy dla działkowców z najdłuższym stażem i wiekiem w R.O.D. „Zielony”.

Największe brawa otrzymał Pan Józef Bałuczyński, nasz nadal aktywny i wieloletni działkowiec, który w tym roku obchodzi swoje 101 letnie (!) urodziny. Wraz ze swoją żoną nadal uprawia swoją działkę. Życzymy dużo zdrowia!

Kolejnym punktem naszego spotkania było uhonorowanie naszych Kolegów i Koleżanek, którzy za swoje wspaniałe działki otrzymali upominki i dyplomy. Było to spotkanie wielopokoleniowe, naszymi dziećmi zajęła się Pani Iza, która przebrana za pszczółkę Maję prowadziła z nimi ciekawe zajęcia.

Wiele wysiłku włożyliśmy w przygotowanie smacznych, tradycyjnych posiłków wraz z mistrzowsko przygotowanym dzikiem. Tańcom i dobrej zabawy nie było końca. Poniżej możecie Państwo obejrzeć zdjęcia z tego spotkania, które pozostanie na długo w naszej pamięci. Do zobaczenia za rok!

Zarząd ROD Zielony

Leave a Reply