20.04.2020 r.

Wjazdy pojazdów do Ogrodu

Szanowni Działkowcy,

Zarząd R.OD. „Zielony” informuje, iż od miesiąca maja do końca października br. wjazdy pojazdami będą się odbywać według zasad:

 1. W świąteczny weekend majowy 2020r. bramy będą otwarte 1 maja (piątek) od godz. 12.00 aż do 4 maja (poniedziałek) do godz. 10.00 (bez przerwy).

 2. Od dnia 9 maja aż do końca października (weekendy) bramy będą otwarte dla naszych działkowców – od piątku (od godz. 10.00) aż do poniedziałku (do godz. 10.00).

 3. W środy od godz. 10.00-14.00 jest możliwy wjazd pojazdami przewożącymi ciężkie i wielkogabarytowe materiały np.: elementy konstrukcyjne do budowy altanki, cement, wywóz szamba. Wymagamy jednak bezwzględnie wcześniejszego uzgodnienia (2-3 dni) terminu wjazdu z naszym Gospodarzem Ogrodu panem Jarosławem Gryglewiczem (tel.: 694 147 995).
  Nie otwieramy bram bez wcześniejszego uzgodnienia terminu i zgody Gospodarza lub Zarządu!

 4. Przypominamy o zasadzie: 1 samochód max./działkę.
  Państwa goście mają do dyspozycji miejsca postojowe na zewnątrz Ogrodu. Absolutny zakaz wjazdu dla Gości wjeżdżającymi swoimi samochodami na teren Ogrodu !.

 5. Uprawnione osoby niepełnosprawne mogą wjechać na Ogród od 20 kwietnia br., zachowują oni osobiste żetony-chipy, których kody nie uległy zmianie.
  Prosimy o nienadużywanie swoich przywilejów, wjazdy pojazdów są stale monitorowane! Osoby łamiące przyjęte reguły będą musiały liczyć się z przykrymi konsekwencjami, łącznie z odebraniem żetonu-chipu oraz do pokrycia kosztów zmiany kodów na żetonach-chipach.
  Szanujmy swoje prawa ale i obowiązki.

 6. W przypadku obfitych opadów np. deszczu, które spowodują zniszczenie nawierzchni alei ogrodowych Zarząd podejmuje decyzję o bezterminowym zamknięciu bram.

 7. Powyższe zasady mogą ulec zmianie ze względu na wyjątkowe sytuacje zewnętrzne: np. stan epidemii i wynikające stąd zakazy oraz ograniczenia wydane przez uprawnione władze.

 8. Przypominamy Państwu o Regulaminie R.O.D., (§68, punkt 6) który stanowi, iż generalnie na teren ROD nie wolno wjeżdżać pojazdami mechanicznymi.
  Zachęcamy wszystkich do odwiedzania swoich działek bez samochodów! Ogród bez hałasu i spalin to nasze zdrowie i większe bezpieczeństwo dla naszych dzieci i działkowców.
  Dziękujemy za zrozumienie stanowiska Zarządu w tej sprawie

Zarząd ROD Zielony

Leave a Reply