27.03.2021 r.

WJAZD LETNI SAMOCHODÓW NA DZIAŁKI

Szanowni Działkowcy,

Zgodnie z Uchwałą Zarządu R.O.D. „Zielony” oświadczamy, iż wjazd samochodów na teren Ogrodu w sezonie letnim (od kwietnia do końca października) nie będzie możliwy w przypadku miękkiego i błotnistego gruntu na alejkach, bez względu na dni tygodnia. Ta zasada dotyczy także osób niepełnosprawnych!

Gdy warunki pogodowe będą sprzyjające i grunt alejek odpowiedni do przejazdu, planujemy otwarcie bram w następujących dniach:

Od piątku godz. 10.00 do poniedziałku do godziny 9.00 (bez przerwy).

Dowóz materiałów budowlanych możliwy jest TYLKO w ŚRODY w godz. 10°°-15°° po uprzednim uzgodnieniu z Gospodarzem Ogrodu: Pan Jarosław, tel.:694 147 995

Przypominamy, iż na jedną działkę możliwy jest wjazd tylko jednego samochodu, ale tylko naszego działkowca, Państwa goście parkują tylko i wyłącznie na zewnątrz ogrodu, na przygotowanych miejscach postojowych. Maksymalna prędkość poruszania się samochodami na terenie Ogrodu wynosi 5 km/h.

Wszelkie przypadki łamania ustaleń Zarządu w tym zakresie są na bieżąco rejestrowane i będą wyciągane przez Zarząd konsekwencje. Szanujmy spokój i prawo do wypoczynku innych działkowców.

Zarząd ROD Zielony

Leave a Reply