14.10.2021 r.

Protest Działkowców ROD „Zielony”
Gdynia-Wiczlino

Szanowni Działkowcy,

Działkowcy ROD „Zielony” są zdruzgotani wiadomością z Urzędu Miasta Gdynia o planowanej budowie ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, która ma przebiegać przez nasz Ogród.

Do likwidacji przewidziano około 50 działek ROD „Zielony”. Do Zarządu przychodzą zrozpaczeni działkowcy. Są to dramaty ludzi dla których ich działka jest jedyną i ukochaną na tym świecie.

Urząd Miasta i Pan Prezydent Wojciech Szczurek zaprosili nas – Waszych delegatów do spotkania w siedzibie UM Gdynia w dniu 22 października. Za zaproszenie dziękujemy, będziemy obecni. Uważamy, iż jest jeszcze czas na podjęcie rozmów, przecież wokół ogrodu jest mnóstwo terenu-nieużytków. Dlaczego płuca miasta przeszkadzają urzędnikom?

W dniu 15 października br. (piątek) o godz. 17°° na terenie ogrodu, przed Biurem Zarządu organizujemy protest-pikietę w obronie ROD „Zielony”.

Jako działkowcy i Zarząd prosimy wszystkich działkowców oraz ludzi dobrej woli o okazanie wsparciai o obecność na proteście. Pokażmy, iż los Ogrodu i Waszych działek nie jest nam obojętny, walczymy przecież o ich przetrwanie. Potrzebujemy, jak nigdy Waszego wsparcia.

Bez Was nic nie zrobimy! Nie oddamy przecież nikomu naszych działek!

P.S. Maseczki na proteście obowiązkowe!

Protest - Nie oddamy naszych działek

Zarząd ROD Zielony

Leave a Reply