17.08.2022 r.

Kumulacja wygranych w Gdyni !

ROD „Zielony” wśród najlepszych w kraju! Huczna impreza z okazji Dnia Działkowca i 45-lecia naszego Ogrodu.

Szanowni Działkowcy, drodzy sympatycy naszego Ogrodu,

W tym roku, jak nigdy dotąd, mieliśmy kumulację powodów aby hucznie świętować i bawić się w sobotę, dnia 13 sierpnia br. w naszym Ogrodzie ROD „Zielony” w Gdyni-Wiczlinie.

Po pierwsze: Cieszymy się ogromnie, iż działkowcy wraz z Zarządem, wspólnymi siłami obronili działki przed budową drogi, która by zniszczyła nasz wyjątkowy Ogród. Wspólny wysiłek opłacił się, Ogród został URATOWANY!

Po drugie: Nasz Ogród został wytypowany jako jedyny do reprezentacji Okręgu Pomorskiego PZD w: „Wielkim Krajowym Konkursie dla uczczenia Jubileuszu 40-lecia Polskiego Związku Działkowców w 2022 roku”

Znaleźliśmy się w ścisłej czołówce najlepszych Ogrodów PZD w Polsce.

Władze PZD Okręgu Pomorskiego w osobach: Prezesa Okręgu Mieczysława Kamińskiego oraz Dyrektora Biura Andrzeja Łockiewicza zaszczyciły nas swoją obecnością i uświetniły nasze spotkanie. Serdecznie dziękujemy za przybycie.

Prezes Okręgu przekazał nam puchar i dyplom 45-lecia Ogrodu, który został nam nadany przez Krajową Radę Polskiego Związku Działkowców i Prezesa Eugeniusza Kondrackiego. Oficjalne wyniki konkursu będą ogłoszone podczas tegorocznych Krajowych Dni Działkowca w Warszawie, dnia 17 września br.

Po trzecie: W tym roku obchodzimy 45 lat istnienia Ogrodu ROD „Zielony”.

Bawiliśmy się świetnie,przybyło ponad 230 działkowców z całymi rodzinami, dziećmi i wnukami.

Pogoda nam sprzyjała, mogliśmy skosztować polowej grochówki, pieczonego dzika, ciast i wielu innych pyszności. Przy muzyce bawiliśmy się i tańczyliśmy do późnego wieczora.

Szczególne podziękowanie należy się Pani Izie – naszej działkowiczki, która tak pięknie zajęła się dziećmi, zapewniając im gry, konkursy, zabawy ruchowe oraz zapewniła bezpieczeństwo milusińskim przy wynajętym „dmuchańcu”, który był cały czas oblegany.

Spełniły się moje marzenia i Zarządu aby ten Ogród uczynić jeszcze piękniejszym! Tak się stało. Dziękujemy tym wszystkim, którzy przyczynili się do jego rozkwitu.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z naszej imprezy (zakładka “ZDJĘCIA Z WYDARZEŃ OGRODU”).

Pozdrawiam wszystkich, dziękuję za uwagę.
Leszek Kucharek, Prezes Ogrodu ROD „Zielony” Gdynia-Wiczlino.

Zarząd ROD Zielony

Leave a Reply